Компанія MOTUL, котра вже більше 160 років коритсується загальним визнанням за якість своєї продукції, інноваційний потенціал та участь в конкурентній боротьбі, по праву вважається спеціалістом у шалузі розроблення та виробництва синтетичних мастильних матеріалів.

Пристрасть - це те, що поєднує справжніх любителів техніки, така ж пристрасть є рушійною силою для компанії MOTUL на шляху до інновацій.

Постійно намагаючись досягнути більш високої продуктивності, MOTUL вимагає від своїх постачальників такої ж прихильності до доскналості, як і від своєї команди, хадля забезпечення своїх спрживачів продуктами і послугами найвищої якості.

ВІд першої нафтової вишки в Пенсильванії до сучасних високотехнологічних лабораторій, зростаюче прагнення до покращення, день у день, живить компанію в її бажанні знаходити інноваційні рішення.

Тісний зв'язок між компанією MOTUL та її спільнотою, породжує геніальні ідеї та дозволяє ім раз у раз досягати небачених раніше висот, виводити продуктивність за межі звичного та отримувати неочікувані результати у довготривалій перспективі.

Підтримуючи проекти своїх партнерів та пліч-о-пліч працюючи над підвищенням рентабельності, нерозривно пов'язаною з продуктивністю, компанія MOTUL здатна знайти особливий підхід до кожного свого ділового партнера, і робить це так, ніхто інший.